1. Kapalı havuzu kullanmak isteyen sakinlerimizin sağlık raporu alıp (siteye girişinden itibaren ilk 1 (bir) ay içerisinde) site yönetiminde ilgili birime ibra ettirmeleri zorunludur ve bu işlemin her 6 ayda bir (Ocak ve Temmuz) yenilenmesi gereklidir. (Şu an sitede ikamet eden site sakinlerimizin Aralık 2014 sonuna kadar bu raporları ibra ettireceklerdir)
 2. Sakinlerimiz için sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlayabilmek adına site sakinleri dışında kimse, kapalı havuzdan faydalanamayacak, misafir kabul edilmeyecektir (akraba, misafir ve evde çalışan gibi). Bu kişilerin ücreti karşılığında kullanılmasının sağlanması hususu Site Yönetimi tarafından ayrıca değerlendirilecektir.
 3. Kapalı havuza girişte kesinlikle havuz terliği kullanılacaktır.
 4. Sauna ve buhar odası kullanımı sonrası terlemiş olarak kapalı havuza girilmeyecektir.
 5. Kapalı havuzda bone kullanılmak zorunludur.
 6. Kapalı havuzu kullanmadan önce girişteki ayak dezenfektanı kullanılacaktır.
 7. Kapalı havuza duş alınmadan girilmeyecektir.
 8. Kapalı havuzların 12 yaşından küçükler tarafından, kendilerinden sorumlu biri olmadan ya da kişilerin yazılı izinleri olmadan kullanılması yasaktır ve yaşanabilecek herhangi bir olumsuz olay karşısında sorumluluk ebeveynlere aittir.
 9. Kapalı havuzda ve çevresinde top oynanmayacak, koşarak havuza atlanmayacak, şişme bot ve deniz yatağı kullanılmayacaktır.
 10. Çocuk havuzuna, ebeveynlerin, çocuklarını havuza alıştırmak amacıyla (hijyen açısından sakıncalı olduğu için) elbiseleriyle girilmesi yasaktır.
 11. Çocuk havuzuna giren altı bezli çocukların, mutlaka havuz bezi ile havuza atlanmayacak, şişme bot ve deniz yatağı kullanılmayacaktır.
 12. Kapalı havuz çevresinde havlu vs. şeylerle rezervasyon yapılmayacaktır.
 13. Kapalı havuz ve çevresi kirletilmeyecek, havuza kırılması muhtemel eşyalar getirilmeyecektir.
 14. Kapalı havuzlara yiyecek ve içecek getirilmeyecektir.
 15. Kapalı havuzlarda 6 yaşından küçük ve yüzme bilmeyen çocukların büyük havuzuna girmesi yasaktır. Tuvalet alışkanlığı kazanmamış yaştaki çocukların ve altı bezli çocukların ebeveynleri ile birlikte de olsa büyük havuzuna sokulması yasaktır.
 16. Kapalı havuzlarda kolluk dışında su ekipmanları kullanılmayacaktır.
 17. Kapalı havuz çevresinde tekel mamulleri (sigara ve içki gibi) kullanılmayacaktır.