1. Ana kapıdan giriş ve çıkışlar site yönetiminin talimatları doğrultusunda ve 5188 sayılı özel güvenlik yasası ile belirlenmiş özel güvenlik personeli kontrolünde yapılmaktadır. Buradan yaya ve araçlı geçişlerimiz kontrollü olarak yapılmaktadır.
  2. Site sakinlerinin ziyaretçileri ve misafirleri ana giriş kapısından özel güvenlik tarafından durdurulacak, hangi sakinimize geldiği sorulacak, site sakininden teyit alınacak, kimlik kontrolü yapılacak, kimlik kontrolü yapılacak ve ziyaretçi kartı verilerek siteye girişi sağlanacaktır.
  3. Sakinlerimizin, evde çalıştırdıkları yardımcı elemanlarının (ev hizmetlisi, çocuk bakıcısı gibi.) isimlerini, telefon numaralarını site yönetimine bildirilmesi gerekmektedir, aksi takdirde doğabilecek bütün olumsuzlukların sorumluluğu (yasal durum dâhil) daire sakinine aittir.
  4. Sakinlerimizin, evde çalıştırdıkları yardımcı elemanlarının (ev hizmetlisi, çocuk bakıcısı gibi) siteye girişini kolaylaştırmak amacıyla site giriş kartı çıkarılabilir, tüm sorumluluk daire sakinine aittir ve bu kartlar farklı renkte olduğu için kartla sosyal tesislere giriş yapılamaz.
  5. Sakinlerimizin evde çalıştırdıkları yardımcı elemanların (ev hizmetlisi, çocuk bakıcısı gibi) işlerine son verdiklerinde, site giriş kartları iptal ettirmek için site yönetimine bildirmek zorundadır, aksi taktirde doğabilecek bütün olumsuzlukların sorumluluğu (yasal durum dahil) daire sakinine aittir.
  6. Daire sakinlerinin, evlerinde çalıştırdıkları yardımcı elemanlar (ev hizmetlisi, çocuk bakıcı gibi) daire sahibine sormadan çalıştıkları eve misafir davet ettiklerinde veya işe gelirken yanlarında yardımcı eleman getirdiklerinde site güvenliği tarafından ana giriş kapısında sorgulanacak ve daire sahibinden onay alınarak site içinde alınacaktır, ama yine de doğabilecek bütün olumsuzlukların sorumluluğu (yasal durum dahil) daire sakinine aittir.
  7. Tüm ziyaretçi ve diğer araçlarla siteye gelen kişilerin davranış ve kurallara uymaları ile ilgili sorumluluk (yasal durum sahil) ilgili site sakinine aittir.
  8. Sakinlerin anlaştığı emlakçıların siteye girişine, özel güvenlik elemanları, daire sakininden onay alarak izin verecektir.
  9. 15.09.2014 tarihi itibari ile geçici (teslimat sırasında verilen) OGS kartlarının tamamen hizmetten kalkacağı ve site yönetiminde sticar camlara yapıştırılan OGS almaları ve kayıt yaptırmaları gerekecektir.